Úžasná planeta 11 - 20 

20 Úžasná planeta 11
na skladě v tuto chvíli zbývá: 9 kusů
Tento produkt máte v košíku.

Série výběrových programů nejlepších dokumentárních filmů.

1. Měnící se planeta (60:38) - Zemi často označujeme jako svou planetu. Ale nakolik patří skutečně nám - lidem? Planeta žije vlastním životem, jejž můžeme někdy sledovat. Sopky, zemětřesení, ledovce nebo měnící se krajina, to vše jsou projevy života naší Země. Ten ovlivňuje i slunenčí svit nebo vesmírná tělesa, jejichž kousky tu a tam proletí atmosférou a mohou změnit životní podmínky na stovky let.

2. Globální oteplování (68:29) - Lidé a příroda - fenomény, jejichž existence je navždy propojena. Lidstvo si dobře uvědomuje, že by bez přírody existovat nemohlo, přesto se někdy dopouští chyb, jež mají na přírodu tragicky trvalý dopad. Nejsou to jen změny kvality ovzduší v důsledku průmyslové aktivity. Nedozírné důsledky mohou mít změny říčních koryt, manipulace se zvířecími a rostlinnými druhy, průmyslový rybolov, šíření epidemií či kácení pralesů a monokulturní zemědělství.

3. Svět v oblacích (61:03) - Navštivme stvoření, jejichž domovem je modré nebe a bílá oblaka. Z výšky, pohledem téměř božským, shlédněme k vrcholkům hor i do údolí. Pozapomeňme na skutečnost, že člověk nemá křídla. Budeme stoupat, kroužit, plachtit.

Český dabing. Pošetka. Délka: 204 minut