Úžasná planeta 12 - 20 

20 Úžasná planeta 12
na skladě v tuto chvíli zbývá: 10 kusů
Tento produkt máte v košíku.

Série výběrových programů královny dokumentárních filmů.
DVD obsahuje 3 díly:


Zodiak (60:07 min.) - Zajímá vás, jak mohou znamení zvěrokruhu ovlivnit naše životy? Jde skutečně o jejich vliv, nebo jen o staletími potvrzené společné vlastnosti pro osoby narozené v daném období? Seznámíte se se znameními a prozkoumáme, zda jsou Lvi skutečně odvážní, Býci žárliví či Skopci dobrodružní.

Styl (60:35 min.) - Člověk obléká každou část těla. Střídmě, tradičně, tendenčně nebo extravagantně. Inspiruje se přírodou, uměním i vědou. Vymyslel pravidla pro styl oblékání do společnosti, na sport, na práci i do ložnice. Vymyslel doplňky, účesy, tetování. Odívání má historii dlouhou, jako je lidstvo samo. A kam směřuje? Kdo ví?

Alternativní medicína (61:10 min.) - Každý se občas cítí nemocný, každému občas něco schází nebo přebývá. v takových chvílích jsme si zvykli sahat po přípravcích zvaných léčiva, protože působí rychle a účinně. Je to ale přirozené? Ne nadarmo se říká, že smích prodlužuje život, také je prokázáno, že na lidské zdraví mají pozitivní účinek barvy. Dávno jsou známé léčivé rostliny, homeopatie, či zvířecí terapie, stále populárnější je jóga, filozofie feng-šuej a systém čchi-kung.

Česky. Pošetka. Délka: 182 minut.